Hakkımızda

Kısa Tarihçe

2010 yılında kurulan Armaksan Mühendislik endüstriyel tesislere yönelik anahtar teslim mühendislik, ekip ve ekipman tedariği, imalat, montaj, taahhüt ve bakım hizmetleri sunmaktadır.
Kurucularımızın sahip olduğu Nişasta Bazlı Şeker sektöründeki deneyim, iş profilimize de yansımış olup, kısa zamanda çok önemli anahtar teslim projelere imza atarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmıştır.
Günümüzde çok çeşitli endüstri kollarının her gün değişen ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite ve kalitede, uzman mühendislik, imalat ve montaj kadromuzla sektörün önde gelen çözüm ortaklarından biri olduk.

Misyon

Yeni dünya ekonomisinde etkin bir varlık gösterebilmek adına mevcut alanları etkin şekilde kullanmanın, azami kapasite ve en az maliyetle çevreye saygılı bir üretim yapmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.
Bu nedenle tek bir birimden anahtar teslim tam bir fabrikaya kadar her büyüklüğe aynı önem, kalite ve saygıyla bakıyor, son derece esnek bir ürün çeşitliliği sunmak için çalışıyoruz.
Hizmetlerimizin sonrasını ve geleceğini de en az bugün kadar önemsiyoruz.
Armaksan’da biz, müşteri talepleri doğrultusunda hizmet ve ürün sunabilmenin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz.

İş Güvenliği & Çevre

Armaksan olarak amacımız değişken koşullar altında hızlı hareket edebilen, yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde müşterilerinin beklentilerini zamanında, eksiksiz şekilde karşılayan ve müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından yüklenicilerine kadar tüm paydaşları için değer yaratan bir şirket olmaktır.
Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yüksek kalite standartlarını gözetir, çevreye, işçi ve iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı hareket eden başarılı ve yetkin ekibimizle, sürdürülebilir büyümeyi hedefleriz.