Üretim

Üretim Kapasitemiz

Armaksan Mühendislik kimya, petrokimya, enerji, gıda ve benzeri endüstrilerde kullanılan, ASME/ANSI veya EN/DIN standartlarına uygun tankların ve diğer ekipmanların mekanik tasarım, malzeme temini, imalat ve test işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu ürünler proses şartlarına bağlı olarak paslanmaz çelik, karbon çelik ve alaşımlı çelik malzemelerden üretilebilmektedir.
1.500 m² 'si kapalı alan olmak üzere toplam 3.000 m² 'de kurulu olan modern üretim tesislerimizde endüstriyel ekipman imalatlarını gerçekleştirmekteyiz.

CNC Plazma

2000 x 8000 mm ebat, 30 mm Paslanmaz Çelik kesim kapasitesi.
CNC Silindir Büküm

4 toplu, 2000 mm en, 20 mm Paslanmaz Çelik büküm kapasitesi.
CNC Abkant Büküm

3000 mm en, 220 ton, 10 mm Paslanmaz Çelik büküm kapasitesi.
Kaynak Teknolojileri

İmalat sürecinde son ürün kalitesini belirleyen en önemli parametre kaynak kalitesidir. Uygun kaynak yönteminin belirlenmesi, ana malzeme ve yardımcı malzemenin işletme şartlarına göre seçimi, uygulama parametreleri, kaynak prosedürlerine göre sürekli olarak denetlenir.
Uluslararası Sertifikasyon firmalarınca belgelendirilmiş, yetkin personel ve ekipmanlarımızla kritik ve kompleks kaynak operasyonlarını en üstün kalitede tamamlayarak imalatını yaptığımız ekipmanlara katma değer katmaktayız.

Tozaltı Kaynağı

1000 amp t > 6 mm Karbon Çelik & Paslanmaz Çelik Kaynağı.
TIG Kaynağı

Paslanmaz Çelik ve Karbon Çelik için 30 adet TIG Kaynak Makinesi.
MIG Kaynağı

Paslanmaz Çelik ve Karbon Çelik için 3 adet Sinerjik MIG Kaynak Makinesi.