İmalatlar

Saha İmalatları

Kalifiye çalışan kadrosu, tecrübeli saha mühendisleri ve yönetim kadrosuyla Armaksan, yerel ve uluslararası standartları sistematik bir şekilde uygulayarak kusursuz bir işletme ile saha tanklarının imalatını yapmaktadır. API 650, API 620, API 635,  standartlarını ve müşteri merkezli dizayn kriterini karşılayan saha tankları tasarlamakta ve imal etmekteyiz.  İstenilen her ebatta depolama, silo ve saha tanklarının tasarım, projelendirme, imalat ve montaj aşamalarını uzman mühendislik kadrosu ile gerçekleştirmekte ve tank projelerinize çözüm ortağı olmaktadır. Tanklar sabit veya yüzer tavanlı, dikey yada yatay silindirik olmak üzere istenilen basınç ve sıcaklığa göre imal edilmektedir.
Bu özelliklerde aşağıda sıralanan tankları yerinde imal edebilmekteyiz;

🗹 Stok Tankları

🗹 Yakıt Tankları

🗹 Kimyasal Tanklar

🗹 Silolar

🗹 Yağ Tankları

🗹 Proses Tankları

🗹 Karıştırıcılı Tanklar

🗹 Reaktörler

Fabrika İmalatları

Armaksan olarak, sahip olduğumuz mühendislik ve imalat deneyimiyle, birçok endüstriyel alanda kullanılabilecek özel proses ekipmanları için tüm mekanik tasarım, malzeme temini, imalat ve test işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Kaynaklı ve Talaşlı İmalat kapsamında bütün gereksinimlerini kendi karşılayan, 10 yıl üzeri tecrübeye sahip çalışanları, sertifikalı üretim hattı, kendi bünyemizde kurduğumuz makina parkı ve geniş üretim alanı ile Armaksan Mühendislik her türlü üretim süreçlerinde sizlerle hizmet vermeye  hazırdır.

🗹 Isı Eşanjörleri

🗹 Filtreler

🗹 Evaporatörler

🗹 Tankerler

🗹 Kurutucular

🗹 Siklonlar

🗹 Basınçlı Tanklar

🗹 Taşıma Sistemleri